O nas

Animalis Vita powstała z ogromnej miłości do zwierząt i chęci pomocy im. To stało się moim pomysłem na życie. Od zawsze mój dom był pełny zwierząt. A wakacje spędzałam na Mazurach u Eulalii, która prowadzi Fundację „Zwierzęta Eulalii”. Fundacja zajmuje się ratowaniem polskich koni wywożonych na rzeź. Ratuje psy i koty ze złych warunków życia i propaguje szacunek do zwierząt. Odkąd pamiętam moje życie było związane ze zwierzętami.  Ja miałam zapał i ogromną satysfakcję z opiekowania się nimi.

W Krakowie ukończyłam Zootechnikę w 2011 na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym. Następnie studia podyplomowe Pielęgniarstwo Zwierząt. Uzyskałam Certyfikat ukończenia Intensywnego Kursu Strzyżenia i Pielęgnacji Psów oraz Organizacji Pracy Salonu Groomerskiego z tytułem Dyplomowanego Groomera. Natomiast w 2014 roku zostałam absolwentką Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktyczniej z tytułem oraz prawem do wykonywania zawodu zoofizjoterapeuta. Jestem również członkiem Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów.      

                                                                                                                    

Pracowałam w gabinetach weterynaryjnych pod opieką wspaniałych lekarzy weterynarii, a ciągłe podnoszenie kwalifikacji, uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach pozwalają mi profesjonalnie zadbać o moich podopiecznych.

Tworzymy zespół ludzi, którzy z poświęceniem i wielką miłością opiekują się i dbają Twojego pupila. A wszystko, po to by z pełnym zaangażowaniem podnosić sprawność fizyczną, piękny wygląd i samopoczucie zwierząt!

Animalis Vita dla lepszego życia zwierząt!

Właściciel, zoofizjoterapeuta, groomer

asystent groomer, fizjoterapeutka